Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej

Kalendarium Towarzystwa Chrystusowego

« wróć do pełnego kalendarium

2013-02-26 dodał:
Wyniki I etapu wyborów w Polsce na XII Kapitułę Generalną

Komisja przygotowująca XII Kapitułę Generalną Towarzystwa Chrystusowego informuje, że w wyniku głosowania przeprowadzonego dnia 23 lutego 2013 r. głos bierny w II etapie wyborów na wyżej wymienioną Kapitułę  uzyskali: ks. Adam Staszczak, ks. Krzysztof Antoń, ks. Bogusław Burgat, ks. Robert Biel, ks. Andrzej Łysy, ks. Zbigniew Kutnik, ks. Paweł Bortkiewicz, ks. Mieczysław Piotrowski, ks. Stanisław Ormanty, ks. Jarosław Staszewski, ks. Bogusław Kozioł, ks. Rafał Hoczek oraz br. Andrzej Pater, br. Marian Wiśniewski.

Komisja, w kolejności alfabetycznej, podaje wyniki głosowania z dnia 23 lutego br.:

KSIĘŻA: Ks. Abelmazow Wiktor 2; Ks. Andrzejewski Zbigniew 1; Ks. Anhur Siarhei 0; Ks. Antoń Krzysztof 52; Ks. Baniowski Tadeusz 0; Ks. Bargieł Michał 1; Ks. Biel Robert 41; Ks. Bilicki Jarosław 0; Ks. Bińkowski Marcin     0; Ks. Bojarski Stanisław 0; Ks. Bortkiewicz Paweł 38; Ks. Brotoń Piotr 2; Ks. Bruch Edmund 0; Ks. Brzostek Stanisław 1; Ks. Bucholc Ryszard 2; Ks. Burakowski Sławomir 1; Ks. Burgat Bogusław 41; Ks. Catargiu Matei    0; Ks. Chmiel Jan 0; Ks. Chmielecki Sławomir 0; Ks. Czaja Grzegorz 1; Ks. Czajka Ryszard 3; Ks. Czerwiński Mirosław 3; Ks. Dobosz Bogumił 0; Ks. Domina Robert 4; Ks. Dudziak Józef 2; Ks. Dzida Tomasz 0; Ks. Dziduch Jan    4; Ks. Fialek Arcenio 0; Ks. Franków Tomasz 0; Ks. Gałdyś Franciszek 11; Ks. Gąsiorowski Zenon 1; Ks. Giżycki Jarosław 11; Ks. Gołąbek Ryszard 0; Ks. Grygiel Marek 15; Ks. Guzikowski Jan 0; Ks. Hadalski Jan 18; Ks. Hebda Antoni 0; Ks. Hoczek Rafał 29; Ks. Hoffmann Władysław 1; Ks. Ilnicki Stanisław 0; Ks. Jackowiak Krzysztof 21; Ks. Janikowski Edward 3; Ks. Jarząbek Marek 20; Ks. Jasina Paweł 5; Ks. Jaskólski Stanisław 1; Ks. Jeleń Jakub 0; Ks. Jeruzalski Krzysztof 2; Ks. Jóźwiak Tadeusz 0; Ks. Kamiński Józef 1; Ks. Kamiński Michał 0; Ks. Karapuda Ryszard 4; Ks. Kicka Krzysztof 0; Ks. Klein Antoni 3; Ks. Klein Alojzy 0; Ks. Kłos Michał 0; Ks. Kogut Dionizy 0; Ks. Kołodziej Bernard 12; Ks. Kołtowski Władysław 1; Ks. Koniewski Marian 0; Ks. Korzeniewski Grzegorz 0; Ks. Kosobucki Józef 0; Ks. Koszyk Tomasz 12; Ks. Kotlarz Kazimierz 4; Ks. Kozioł Bogusław 30; Ks. Kubiak Adam 0; Ks. Kuczyński Łukasz 0; Ks. Kuryłowicz Krzysztof 0; Ks. Kurzaj Piotr 5; Ks. Kutnik  Zbigniew 39; Ks. Kwidziński Jan 1; Ks. Labuda Antoni 0; Ks. Lesiak Czesław 0; Ks. Lis Janusz 0; Ks. Lizoń Piotr 4; Ks. Lysy Andrei 40; Ks. Maj Mieczysław 1; Ks. Malczewski Stanisław 1; Ks. Marek Paweł 4; Ks. Margas Czesław 6; Ks. Marzec Sylwester 4; Ks. Melczewski Paweł 12; Ks. Melnyk Vyacheslav 4; Ks. Mękarski Janusz 1; Ks. Michałowski Aleksander 0; Ks. Milewski Józef 1; Ks. Molewski Jerzy 4; Ks. Nadolski Bogusław 3; Ks. Nalepka Robert 2; Ks. Necel Wojciech 6; Ks. Niewiarowski Jan 1; Ks. Nikiel Marek 0; Ks. Nowik Tadeusz 0; Ks. Olbryś Zbigniew 0; Ks. Ormanty Stanisław 34; Ks. Ośka Krzysztof 25; Ks. Ozimkiewicz Robert 0; Ks. Pelec Sławomir 0; Ks. Pietrzak Tomasz    2; Ks. Pilecki Mikołaj 3; Ks. Piotrowski Mieczysław 37; Ks. Porzycki Tomasz 19; Ks. Pozlewicz Waldemar 0; Ks. Przekop Józef 2; Ks. Przewieślik Łukasz 2; Ks. Przybylski Grzegorz 0; Ks. Rakiej Zbigniew 16; Ks. Regucki Zbigniew 17; Ks. Regulski Antoni 0; Ks. Rudchenko Sergiy 1; Ks. Ryepin Oleksandr 3; Ks. Rygiewicz Leszek 1; Ks. Rytwiński Krzysztof 7; Ks. Sęk Marcin 6; Ks. Shpets Aleh 0; Ks. Skiba Piotr 0; Ks. Sokołowski Mariusz 8; Ks. Sołopa Andrzej 19; Ks. Sorkowicz Rafał 3; Ks. Sosnowski Bogdan 0; Ks. Stańczak Witold 1; Ks. Staszczak Adam 58; Ks. Staszewski Jarosław 34; Ks. Stefanik Marcin 7; Ks. Stefański Zygmunt 3; Ks. Strycharz Edward 5; Ks. Szczepaniak Andrzej 1; Ks. Szczypek Stanisław 0; Ks. Szmytowski Maciej 4; Ks. Szoda Andrzej 1; Ks. Szymanek Edward 9; Ks. Szymanik Ryszard     4; Ks. Szypuła Stefan 0; Ks. Śpiewak Eugeniusz 0; Ks. Tokarzewski Leszek 0; Ks. Tomala Antoni 2; Ks. Trojanowski Andrzej 10; Ks. Twaróg Roman 6; Ks. Urban Radosław 0; Ks. Us Vadzim 1; Ks. Wąchała Krzysztof 7; Ks. Witek Paweł 1; Ks. Wojda Edmund 0; Ks. Wojda Józef 0; Ks. Woźnicki Andrzej 0; Ks. Wójcik Wiesław 2; Ks. Zachara Tadeusz 8; Ks. Zanadruk Andriy 0; Ks. Zych Janusz 2; Ks. Żyłczyński Kamil 1;
BRACIA:  Br. Bartoń Bogdan 0; Br. Cwajda Jan 4; Br. Faryna Stefan 0; Br. Kaczówka Piotr 0; Br. Kopacki Edmund 0; Br. Krawczyk Grzegorz 3; Br. Krusik Jarosław 3; Br. Kwaśnik Lesław 1; Br. Lewandowski Stanisław 0; Br. Nowacki Bolesław 0; Br. Osuch Wiesław 1; Br. Pater Andrzej 66; Br. Piotrowski Stefan 3; Br. Sakowski Jerzy 0; Br. Seewald Dariusz 1; Br. Sobiecki Wawrzyniec 0; Br. Stawarz Jerzy 9; Br. Wiśniewski Marian 59.

« wróć do pełnego kalendarium

Wyszukaj na stronie

Liturgia na dziś

Dzisiejsze czytania są dostępne na naszej stronie »

Zapowiedzi wydarzeń

30.11.2014 r.
Internetowe rekolekcje adwentowe
Tradycyjnie już Polska Misja Katolicka w (...) więcej »

wesoly.romek@tchr.org nie życzy sobie reklam, ani zapytań o możliwość ich przesłania